Hajovna Vilémka - Kardašova Řečice

+ Přidat ubytovací zařízení
Praha Středočeský Jihočeský Plzeňský Karlovarský Ústecký Liberecký Královéhradecký Pardubický Vysočina Jihomoravský Olomoucký Zlínský Moravskoslezský

Hájovna Vilémka

  • Hájovna Vilémka - Kardašova Řečice
Objekt:

Hájovna

Region: Jižní čechy
Kraj: Jihočeský kraj
Okres: Jindřichův Hradec
GPS: 49°9'6.624"N, 14°51'4.353"E
   
Kontakt:

Hájovna Vilémka

  Vilémka 344
  378 21 Kardašova Řečice

 

Ubytování v hájovně Vilémka na samotě u lesa, v naprostém klidu a soukromí, v krásné přírodě chráněné krajinné oblasti - CHKO Třeboňsko (jemčinské lesy) v Jižních Čechách (okres Jindřichohradecko).

Pokoje dvoulůžkové (celkem 3, možnost přistýlky), koupelna. K dispozici lednička, mikrovlnná trouba, varná konvice, TV. Po dohodě možné stravování. Možnost jízdy na koni, keramická dílna, cykloturistika, sportovní rybolov, v blízkosti lázně Třeboň a mnoho jiných zajímavostí.

Máte rádi zvířátka? Co třeba koně? Těch se u nás několik prohání, hned vedle hájovny! Můžete se na nich povozit, pohladit si je nebo je jen tak sledovat, aby teké ne, když jsou součástí rekreačních prostor. Ohradiště koní stojí hned u hájovny.

Kdo je kutil a rád něco tvoří, pro něj máme u nás i keramickou dílnu. Může si vyzkoušet výrobu keramiky. Hrníček, talířek, keramickou postavičku, co je libo. Výsledek se vypálí v peci a předá autorovi.

Rádi lovíte ryby? Jižní Čechy jsou známé svým nemalým počtem rybníků, a jelikož se nacházíte v Chráněné krajinné oblasti Třeboňsko, jste přímo uvězněni ve spárech rybníků. Rybník Popelov (12 hektarů velký), vzdálený cca jeden kilometr od hájovny je pro Vás ten pravý! Je zde provozován sportovní rybolov.

Ubytování dospělí 250 Kč / osoba / noc
Ubytování děti do 6-ti let 200 Kč / osoba / noc
Strava (po dohodě) od 60 Kč / porce
Ubytování psa do 50 Kč / den / dle velikosti psa
Jízda na koni 150 Kč / hodina
Výroba keramiky 150 Kč / hodina

 

Hájovna Vilémka - Kardašova Řečice

 

Hotel-Hotely.cz Copyright 2019     TOPlist Kontakt     Přidat ubytovací zařízení