Penzion KOVACS - Novosedly

+ Přidat ubytovací zařízení
Praha Středočeský Jihočeský Plzeňský Karlovarský Ústecký Liberecký Královéhradecký Pardubický Vysočina Jihomoravský Olomoucký Zlínský Moravskoslezský

Penzion KOVACS

Hotel-hotely » Jihomoravský kraj » Novosedly » Penzion KOVACS
  • Pension KOVACS - Novosedly
Obec:

Novosedly

Region: Jižní Morava
Kraj: Jihomoravsky kraj
Okres: Břeclav
GPS: 48°50'11.832"N, 16°29'57.880"E
   
Kontakt:

Penzion KOVACS

  Novosedly č.p. 293
  691 82 Novosedly

 

Penzion KOVACS se nachází v klidném a příjemném prostředí vinic a vinných sklepů na okraji vinařské obce Novosedly v mikulovské vinařské oblasti.

Penzion je vhodný jak k rekreaci, tak k pořádání firemních prezentací, školení a společenských událostí. Ubytovací kapacita objektu je 50 lůžek, s přistýlkami max. 60 lůžek. Penzion nabízí 10 dvoulůžkových a 10 třílůžkových pokojů s možností přistýlky. Každý pokoj je vybaven sociálním zařízením (sprcha, toaleta, umyvadlo) a televizí.

V celém areálu je dostupná wifi pro připojení k síti Internet. V objektu se dále nachází vstupní hala s posezením, televizí a kulečníkem, prostorná jídelna s barem, pro účely prezentací vybavená dataprojektorem. Před samotným penzionem je uzavřená parkovací plocha, venkovní posezení s grilem, pétanque hřiště a rekreační bazén. Kolem penzionu jsou zatravněné plochy vhodné ke sportovnímu vyžití ubytovaných.

Dvoulůžkový pokoj 760 Kč
Třílůžkový pokoj 1140 Kč

 

Penzion KOVACS - Novosedly

 

Hotel-Hotely.cz Copyright 2019     TOPlist Kontakt     Přidat ubytovací zařízení